Як ходити до музею, Йохан Ідема
uk
Libros
Йохан Ідема

Як ходити до музею

Кристина Виноградова
Кристина Виноградоваcompartió una citahace 15 días
Коли ви почнете звертати увагу на поведінку людей у художньому музеї, то помітите, що чимало відвідувачів просто блукають залами, майже не контактуючи з виставленими роботами. У цьому полягає найскладніше завдання художнього музею — створити осмислену взаємодію між мистецькими об’єктами і людьми.
Кристина Виноградова
Кристина Виноградоваcompartió una citahace 19 días
простору, так і поведінки». Парадоксальним чином ясність і строгість більшості художніх музеїв майже не дозволяють їм тлумачити мистецтво чи вводити його в контекст. Чисті стіни і тиша не дають можливості для справжньої розповіді, діалогу, перформансу, вечірки чи будь-яких інших заходів, що допоможуть вам зрозуміти та оцінити мистецтво. Тим часом це може бути своєрідним орієнтиром, що потрібен нам, аби вільніше почуватися в музеї.
Кристина Виноградова
Кристина Виноградоваcompartió una citahace 19 días
Надмірна чистота шкодить музею. Мистецтво потребує зв’язку з реальним світом, аби набути значення
Olga G
Olga Gcompartió una citahace 7 meses
Інакше кажучи, мистецький твір, який спочатку нас ошелешує, а потім викликає захват, у довгостроковій перспективі приносить більше задоволення й користі, ніж той, що має на меті шокувати глядача і справляє лише поверхневе враження.
Olga G
Olga Gcompartió una citahace 7 meses
Сучасні філософи вважають, що зорові образи — це відчуття, які виникають у ваших очах. Якщо немає очей, щоб дивитися, то немає й зорових образів. А отже мистецтво відбувається лише тоді, коли його споглядають.
fb2epub
Arrastra y suelta tus archivos (no más de 5 por vez)